Henkilöstö

HENKILÖSTÖ

Toimimme asiakkaan apuna koko rakennushankkeen alusta kunnossapitovaiheeseen asti. Henkilöstömme koostuu korkeakoulutetuista, alansa rautaisista ammattilaisista.

cropped-kyparat-1-e1598954320191 (1)
construction-worker-495373_1920
hard-hat-4274430_1920

Pertti Helin

Toimitusjohtaja

Rakennusinsinööri

0500 547 747

pertti.helin@phrak.fi

Jani Laukkanen

Projektipäällikkö

Rakennusmestari

0400 137 051

jani.laukkanen@phrak.fi

Jari Tauni

Projektipäällikkö

Rakennusinsinööri

040 588 4119

jari.tauni@phrak.fi

 

Jarmo Martikainen

Projektipäällikkö

Rakennusinsinööri

045 344 2323

jarmo.martikainen@phrak.fi

Mikko Honkanen

Projektipäällikkö

Rakennustekniikan diplomi-insinööri

040 736 1489

mikko.honkanen@phrak.fi

 

Juhani Laajala

Projektipäällikkö

Rakennusmestari

040 840 0597

juhani.laajala@phrak.fi

Jussi Rissanen

Projektipäällikkö

Rakennusinsinööri

0500 555 121

jussi.rissanen@phrak.fi

Projektipäällikkö

Timo Tuunanen

Projektipäällikkö

Rakennusinsinööri

040 519 5924

timo.tuunanen@phrak.fi

Arto Savolainen

Vastaava työnjohtaja

Rakennusmestari

0400 498 259

arto.savolainen@phrak.fi